Tutaj języki

Full 1
Lorem Ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Full 1
Full 1 - kopiuj
Lorem Ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Full 1 - kopiuj
_DSC6457
_DSC6457
previous arrow
next arrow

BaitZone,
The Evolution Of Bait.

Firma BaitZone powstała w 2009 roku z misją zajęcia pozycji lidera wśród najlepszych producentów przynęt przyjaznych PVA. Na przestrzeni lat udało nam się wypracować przemyślaną paletę gatunkowych produktów, z których jesteśmy dumni. Przemyślaną, ponieważ nasze przynęty wzajemnie się uzupełniają, są różnorodne pod względem metod zastosowania, niezwykle wygodne w użyciu, przyjazne dla środowiska i ryb oraz, co najistotniejsze, ponadprzeciętnie skuteczne. Komunikujemy to z pewnością producenta, który doskonale zna swoje produkty i jest pewien ich wartości. Dodatkowo – produkty nieustannie są testowane przez innych entuzjastów wędkowania na wielu znanych łowiskach, zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach Europy – Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Szwecji, Danii, Chorwacji czy Bułgarii i Rumunii. Relacje z nich możecie śledzić na naszych mediach społecznościowych – FB i Instagramie.

Oferujemy bardzo osobiste podejście do naszych produktów, mając na celu dostarczenie najlepszej przynęty karpiowej na świecie. Bądźcie zatem świadomi tego, że w wypracowanie naszych receptur włożyliśmy zarówno mnóstwo wiedzy specjalistycznej, jak ciężką pracę fizyczną – wszystkie nasze przynęty są produkowane ręcznie. Dzięki temu są dopracowane na każdym etapie i w każdym aspekcie – poprzez skład, strukturę, aromat, po wygodę użytkowania i długą przydatność do użycia. Gotowe produkty dostarczamy w poręcznych i wytrzymałych opakowaniach wielokrotnego użytku, są „gotowe do łowienia" - wystarczy otworzyć pokrywę i używać prosto z wiadra czy słoika, bez konieczności przygotowywania. Po zakończeniu łowienia opakowanie wystarczy zamknąć i trzymać w miejscu osłoniętym od słońca, bez konieczności mrożenia czy wyrzucania niewykorzystanej przynęty. Prosto, praktycznie i ekonomicznie.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy oraz przez media społecznościowe, za pomocą których publikujemy bieżące informacje – zapraszamy do śledzenia naszych profili na FB i IG.

Wygoda

Można używać produktów BaitZone prosto z opakowania. To oznacza, że można wrócić do wędkowania szybciej.

Produkt przygotowany ręcznie

Wszystkie produkty BaitZone wykonywane są ręcznie.

Ekonomia

Produkty BaitZone pozostają świeże i gotowe do użycia przez wiele miesięcy, dzięki temu oszczędzasz pieniądze.

Sprawdzony wskaźnik sukcesu

Nie bój się poinformować nas jak dobre są nasze produkty, nasi klienci i doświadczeni wędkarze polecają BaitZone, ponieważ udowodniono, że łowi ryby.